tel.: 600 395 128
1. Pomysł
2. Realizacja
3. Optymalizacja
4. Promocja

Czym różnią się nasze strony internetowe od innych

Nasza firma projektuje strony internetowe od ponad 6 lat. W tym okresie wykonaliśmy kilkaset projektów dla klientów z całej Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Te wszystkie projekty: mniejsze i większe, pozwoliły zdobyć pokaźny zasób wiedzy. Zrozumieliśmy również, że każdy Klient jest wyjątkowy i posiada specyficzne preferencje odnośnie strony www.

Zawsze unikalny projekt graficzny
Wybierając nasze strony internetowe otrzymasz zawsze unikalny oraz indywidualny projekt graficzny. Nie wykorzystujemy szablonów oraz gotowych projektów graficznych. Wybierając nas stawiasz na unikalność Twojej strony www, nie znajdą Państwo drugiej takiej strony w Internecie.
Funkcjonalność dobrana do potrzeb Klienta
Nie wykorzystujemy gotowych rozwiązań, które można spotkać na rynku. Projektowanie stron www rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta, specyfiki branży. Dopiero wtedy przedstawiamy propozycję funkcji, jakie winny znaleźć się na tworzonej stronie. Strony internetowe posiadające optymalną liczbę funkcji mają znaczną przewagę. Są intuicyjne w obsłudze i zachęcają potencjalnych klientów do nawiązania kontaktu.
Najnowsze rozwiązania
Nasi Klienci często zadają pytanie: w jakiej technologi będzie zaprojektowana ich strona www? Obecnie strony internetowe projektowane są w wielu technologiach. Bazą jest HTML oraz style CSS. Każda z naszych stron wykorzystuje bazy danych SQL oraz język programowania PHP. Uzupełnieniem są skrypty JavaScript oraz technologia Ajax. Tak projektowane strony internetowe są dostosowane do wymagań Państwa klientów.
Zgodność z najpopularniejszymi przeglądarkami
Zaprojektowanie strony www jest nie lada sztuką, która polega na tym aby poprawnie działała na każdym systemie operacyjnym. Nieskończona liczba konfiguracji sprzętowych i programowych utrudnia to zadanie. Tylko długoletnie doświadczanie umożliwia podołanie temu zadaniu.
Możliwość rozbudowy
Autorskie rozwiązania umożliwiają dowolną rozbudowę strony internetowej w przyszłości. U nas nie usłyszą Państwo sformułowania: "niestety nie możemy tego zrobić, jest to funkcja niestandardowa".
Intuicyjny panel administracyjny
Łatwość zmiany zwartości strony www jest kluczowym elementem. Zmiana cennik czy oferty nie powinna zajmować dłużej niż kilka minut. Dlatego postawiliśmy na autorski panel administracyjny, który to umożliwia.

zadzwoń do nas
Zadzwón do nas
600 395 128
napisz do nas
Napisz do nas
aktualne promocje
Rabaty na wybrane usługi