tel.: 600 395 128
1. Pomysł
2. Realizacja
3. Optymalizacja
4. Promocja

Tanie projektowanie i tworzenie stron dla firm

Każdy z Państwa w swojej firmie optymalizuje koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dlatego pojawia się pytanie czy tanie projektowanie i tworzenie stron internetowych jest możliwe?

Odpowiedź na to pytanie należy rozpocząć od zdefiniowania pojęcia: tanie, które jest rozumiane przez każdego z nas w sposób subiektywny. Jeśli chcemy stworzyć profesjonalną stronę internetową po cenach o wiele niższych niż średnia stawka panująca na rynku to staniemy przed nie lada wyzwaniem.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych może być stosunkowo tanie. A tak zbudowane strony www charakteryzują się wysoką jakością.

Jak obniżyć koszt budowy strony www?
Po pierwsze projektowanie stron rozpoczyna się od przygotowania projektu graficznego. Im większa liczba zamówionych projektów graficznych tym wyższa cena. Przygotowanie dobrego projektu graficznego zajmuje około jednego dnia pracy grafika.

Drugim czynnikiem, sprawiającym że tworzenie strony internetowej może być tanie to ich złożoność. Typowa strona internetowa potrzebuje podstawowe funkcje tj.:

  • strona główna i kilka podstron,
  • formularz kontaktowy,
  • interaktywną mapkę Google
  • galerię zdjęć

Projektowanie a następnie tworzenie strony wg powyższych założeń może być tanie. Koszt takiej strony to rząd 599 zł netto.

zadzwoń do nas
Zadzwón do nas
600 395 128
napisz do nas
Napisz do nas
aktualne promocje
Rabaty na wybrane usługi